HR Specialist

Salary:

4 500- 7000 brutto UoP

Location:

Poznań

How to apply? Send your CV to the address:

COPY - kariera@appchance.com

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która potrafi dostrzec potencjał u innych, lubi pracować z ludźmi, a umiejętności komunikacyjne ma na najwyższym poziomie. Szukamy osoby posiadającej miks zdolności: potrafiącej odnaleźć się w tzw. “twardym” HR związanym z umowami, pracami administracyjnymi, a przy tym mającej wysoką empatię i zdolności interpersonalne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej związane z HR)
  • doświadczenie w dziale kadr
  • zainteresowanie tematyką Human Resource, Employer Branding
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych
  • komunikatywność, otwartość na innych, empatia
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w tzw. “miękkim HR”
  • znajomość narzędzi, które wspierają w procesie rozwoju innych osób (FRIS, Gallup, testy kompetencyjne)
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy (czasu pracy, ubezpieczeń społecznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem kadr w zakresie rozliczeń pracowników (przygotowywanie listy płac z uwzględnieniem nadgodzin i premii)
  • wspieranie procesów rekrutacyjnych
  • stała współpraca i budowanie relacji z Team Leaderami i wspieranie ich w procesach personalnych
  • opieka merytoryczna nad narzędziami HR ( tj. Clockify, Calamari)
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • przygotowywanie analiz dotyczących danych kadrowo-płacowych
  • przygotowanie i nadzór nad umowami cywilno-prawnymi
  • opieka nad benefitami pracowniczymi
  • wprowadzanie nowych i ulepszanie istniejących rozwiązań i procesów personalnych
  • przeprowadzanie badań wśród pracowników, w celu zdefiniowania potrzeb szkoleniowych, dodatkowych benefitów (ankiety, wywiady)

Benefity:

  • najlepszy sprzęt - MacBook i telefon służbowy
  • opieka medyczna w LuxMed
  • karta Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • przyjazna atmosfera pracy
  • spotkania edukacyjne oraz integracyjne (głównie pizza i piwko, ale coś zdrowszego też się znajdzie)
  • firmowe wyjazdy integracyjne

Nie zapomnij dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Appchance Group sp. z o.o. z siedzibą w ul. Słowackiego 45/2, 60-521 Poznań, Polska, NIP 7811905715, moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2016 r., poz. 922 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

A jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Appchance Group prosimy o dodanie dodatkowej zgody (RODO):

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Appchance Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Appchance Group sp. z o.o.”