Quality Assurance Specialist

Salary:

3 000-6 000 netto UoP lub inna forma współpracy

Location:

Poznań

How to apply? Send your CV to the address:

COPY - kariera@appchance.com

Kogo szukamy?

Szukamy łowcy bugów, który pomoże nam stworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie. Dowcipnej i energicznej osoby z analitycznym umysłem, która rozumie proces rozwoju oprogramowania i zwraca uwagę na szczegóły.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie QA
  • podstawowe zrozumienie platform i aplikacji iOS i Android
  • praktyczna wiedza na temat testów internetowych
  • wiedza na temat testów mobilnych
  • krytyczny i analityczny sposób myślenia
  • zdolność do samodzielnej pracy jak i pracy zespołowej
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność współdziałania z innymi zespołami w celu diagnozowanie błędów
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (CEFR B2 +)

Mile widziane:

  • doświadczenie w metodologii i praktykach Scrum
  • doświadczenie w testach automatycznych

Zakres obowiązków:

  • testowanie nowych funkcji zgodnie ze specyfikacją
  • zapewnianie najwyższej jakości aplikacji internetowych i mobilnych
  • wyszukiwanie błędów i zgłaszanie ich zespołowi
  • ścisła współpraca z załogą w zakresie wdrażania aplikacji
  • przygotowywanie sugestii dotyczących zmian i ulepszeń projektów
  • wprowadzanie i wdrażanie bardziej wydajnych procedur testowania

Benefity:

  • opieka medyczna w LuxMed
  • karta Multisport
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w złożonych, różnorodnych projektach dla klientów z Polski jak i z zagranicy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nieskończona ilość kawy (oraz wody)
  • darmowe owoce i przekąski
  • spotkania edukacyjne oraz integracyjne (głównie pizza i piwko, ale coś zdrowszego też się znajdzie)
  • firmowe wyjazdy integracyjne

Nie zapomnij dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Appchance Group sp. z o.o. z siedzibą w ul. Słowackiego 45/2, 60-521 Poznań, Polska, NIP 7811905715, moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU z 2016 r., poz. 922 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

A jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Appchance Group prosimy o dodanie dodatkowej zgody (RODO):

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Appchance Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Appchance Group sp. z o.o.”