ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ
Z APLIKACJĄ LOJALNOŚCIOWĄ LPaaS

Z LoyaltyPaaS nie musisz płacić jednorazowo kilkuset tysięcy złotych za wdrożenie dedykowanej aplikacji, by móc czerpać korzyści ze sprzedaży w kanale mobile!

LoyaltyPaaS to platforma mobilna, którą możesz brandować swoją marką. Dzięki modułowi opartemu o program lojalnościowy,  a także umożliwiającemu składanie zamówień, możesz budować lojalność wobec swojej marki a także ułatwić klientom składanie zamówień w Twoim sklepie.

Lojalnosc_abo
Mobile

Dlaczego aplikacja mobilna LPaaS?

Mobile
 • Zwiększasz lojalność klientów, nie wydając jednorazowo kilkuset tysięcy złotych jak w przypadku aplikacji customizowanej

 • Promujesz własny brand

 • Oszczędzasz czas na wdrożenie aplikacji

 • Zwiększasz sprzedaż swoich produktów

 • Otrzymujesz aplikację na system iOS i Android

 • Budujesz lojalność klientów z kartą lojalnościowa

 • Zarządzasz aplikacją w czasie rzeczywistym

 • Opłata utrzymaniowa w cenie abonamentu

Komunikuj się ze swoimi Klientami za pomocą powiadomień PUSH

Do zakupu produktu z promocji pod wpływem informacji z aplikacji przyznało się prawie 60% użytkowników aplikacji! Wykorzystaj możliwości komunikacji ze swoimi klientami. Dodawaj aktualności, wykorzystaj moc powiadomień PUSH, aby zaangażować swoich klientów w promocje w sklepach, wyprzedaże i rabaty, programy lojalnościowe itp. Możliwości są nieograniczone!

push
monitoruj

Zarządzaj aplikacją w czasie rzeczywistym i monitoruj swoje działania

monitoruj

System aplikacji LPaaS umożliwia zarządzanie treściami aplikacji w czasie rzeczywistym. Oparty jest także o statystyki i raporty, dzięki którym możesz monitorować efekty wprowadzonego programu lojalnościowego, promocji, czy też innych działań marketingowych, wyciągać wnioski i ulepszać swoje działania. Dzięki temu możliwe jest intuicyjne zarządzanie treścią ekranu głównego poprzez panel CMS z możliwością zamieszczania treści.

Twoja aplikacja może składać się z modułów:

Aplikacja ab
 • Wirtualna karta lojalnościowa

  Indywidualna, wirtualna karta lojalnościowa klienta, umożliwia zbieranie punktów wymienialnych na nagrody czy  też rabaty. Klient okazuje kartę przy kasie podczas zakupów w sklepie stacjonarnym.

 • Prezentacja gazetek/katalogów promocyjnych

  Bieżące informowanie Klientów o dostępności produktów w niższych cenach.

  Możliwość przejrzenia listy dostępnych gazetek.

  Interaktywna gazetka z możliwością dodania wybranych produktów do listy zakupu.

 • Personalizowane promocje oraz powiadomienia

  Powiadomienia Push o aktualnych promocjach, kuponach rabatowych.

  Personalizowany ekran główny aplikacji.

  Dostęp do gazetek promocyjnych i katalogów produktowych.

  Personalizacja oferty.

 • Lokalizacja sklepów/oddziałów firmy na mapie

  Oznaczenie na mapie sklepów lub oddziałów firmy w postaci pinów.

  Po kliknięciu w pin pojawiają się dane adresowe i kontaktowe przekierowujące do danego sklepu wraz z zamieszczonymi zdjęciami.

 • Listy zakupowe

  Możliwość tworzenia list zakupowych.

  Udostępnianie list innym osobom.

 • Aktualności

  Intuicyjne i proste dodawanie treści do aktualności (produktowych, promocyjnych).

  Aktualności pojawiają się na ekranach głównych klientów.

Aplikacja ab
korzysci

Korzyści dla Twojego biznesu:

korzysci
 • Budujesz własny kanał komunikacji z klientem.

 • Zwiększasz sprzedaż dzięki aplikacji mobilnej.

 • Zapewniasz swoim klientom wygodną i bezpieczną formę zakupów.

 • Lepiej rozumiesz swoich klientów ( dzięki wartościowym danym na temat preferencji i nawyków zakupowych zarówno online jak i offline).

 • Zyskujesz większą lojalność klientów (skuteczny program lojalnościowy umożliwia płynną komunikację, projektowanie zindywidualizowanych ofert, a przede wszystkim jest łatwo dostępny w aplikacji mobilnej)

 • Zwiększasz świadomość swojej marki (Przeciętny człowiek sprawdza swój telefon 80 razy dziennie!*) Posiadanie aplikacji i jej logo na telefonie klienta stale wzmacnia świadomość marki i zmniejsza bariery zaangażowania.

  * Źródło: Ofcom 2018)

Kluczowe cechy aplikacji lojalnościowych:

Lojalność
 • zbieranie punktów

  Jest to najprostszy i najskuteczniejszy program lojalnościowy. Polega na zbieraniu przez klienta punktów, za każdym razem, gdy kupuje coś od marki, poleca markę itd. Jest to także informacja o promocjach, rabatach.  

  Badania pokazują, że najczęściej używanymi funkcjami w aplikacji lojalnościowej w Polsce są: sprawdzanie aktualnych promocji (59% Polaków), wykorzystywanie kuponów rabatowych (54%)* 

  * raport „Monitor programów lojalnościowych” ARC Rynek i Opinia, 2020

 • stosowanie powiadomień push

  Aż 60% Polaków używających mobilnej aplikacji lojalnościowej przyznaje się do zakupu produktów na podstawie informacji z powiadomień push o danej promocji* Klient otrzyma powiadomienie push z aplikacji lojalnościowej, gdy znajdzie się w określonym obszarze geograficznym, na przykład niedaleko sklepu. Innymi słowy, klient otrzyma ofertę w momencie, gdy będzie mógł z niej skorzystać w najprostszy możliwy sposób.

  * raport „Monitor programów lojalnościowych” ARC Rynek i Opinia, 2020

 • kupony rabatowe

  Według badania „Monitor programów lojalnościowych” ARC Rynek i Opinia 2020, w Polsce jedną z najczęściej wykorzystywanych funkcji w aplikacji lojalnościowej są kupony rabatowe

 • lista zakupów

  W celu zachęcenia klientów do kupowania większej ilości produktów danej marki, można dodać do aplikacji mobilnej, funkcje upraszczające ich przyszłe zakupy. Na przykład użytkownicy mogą mieć możliwość zapisywania regularnie kupowanych pozycji na liście ulubionych lub ustawiania stałych preferencji, aby wyszukiwanie nie wyświetlało nieistotnych wyników.

Lojalność

What can we do for you?

Konsulting w zakresie mobile
Mobile strategy consultation
UX & UI Design
UX & UI Design
Integration / API
Integration / API
Mobile App Development (Android, iOS)
Mobile App Development (Android, iOS)
Data analysis
Data analysis
App promotion
App promotion

Zapoznaj się z cennikiem

Cennik

We create first-class native apps

Android app
Aplikacje Android
Kotlin
Flutter
iOS app
iOS app
Swift
ikona Flutter

Our experience

Over 140 native apps created
Over 140 native apps created
Ponad 7 lat doświadczenia
More than 10 years of experience
 over 2 years - we are part of R22 S.A. - a technology holding company listed on the Warsaw Stock Exchange
We are part of R22 S.A. - a technology holding company listed on the Warsaw Stock Exchange
Specjalizacja w obszarze Retail oraz e-commerce
Specializing in retail and e-commerce

Sample Case Studies

Lojalnościowa
Bonito

Bonito jest jednym z największych sprzedawców książek w Polsce. W swojej ofercie posiada również zabawki, płyty, puzzle, gry oraz artykuły szkolne i papiernicze. Swoją działalność rozpoczęli w 2006 roku. Większość sprzedaży (miesięcznie ponad 200 tysięcy zamówień), to sprzedaż online, która połączona jest także z 13 punktami sprzedażowymi w całej Polsce. Zakres naszych prac z Bonito obejmował wsparcie przy rebrandingu, a także zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji m-commerce, która ułatwia zakupy oraz umożliwia szybki dostęp do oferty i promocji. Aplikacja została przygotowana w jednej z najnowocześniejszych technologii, jaką jest Flutter.

Find out more
POLOmarket
POLOmarket

Polomarket to polska sieć sklepów spożywczych, posiadająca blisko 280 placówek na terenie całej Polski. W początkach pandemii COVID-19, zmieniły się zachowania konsumentów. Sieć Polomarket dbając o bezpieczeństwo klientów szukała rozwiązań, które mogą je zapewnić. W celu sprostania tym oczekiwaniom, rozbudowaliśmy aplikację Polomarket o usługę zamów & odbierz . Zaprojektowaliśmy oraz stworzyliśmy nowe funkcje w aplikacji oraz panel webowy - w formie strony internetowej - do obsługi zamówień przez pracowników poszczególnych sklepów. Zadbaliśmy również o integrację aplikacji, panelu do obsługi zamówień oraz systemu kasowego i magazynowego.

Find out more
Seezer
Sizeer (Marketing Investment Group S.A.)

Sklepy Sizeer prowadzone są przez Marketing Investment Group S.A. Firma stworzyła największą na polskim rynku platformę sprzedaży marek sportowych i lifestylowych. Sieć sprzedaży Marketing Investment Group S.A. obejmuje obecnie kilkaset punktów handlowych, zorganizowanych zarówno w ramach własnej sieci detalicznej, jak i rozbudowanej sieci placówek partnerskich i dystrybucji hurtowej. Naszym zadaniem było wdrożenie i integracja wielokanałowego systemu lojalnościowego. Jego atrakcyjność, a jednocześnie złożoność technologiczna, polega na gromadzeniu punktów pochodzących z różnych źródeł na jednym koncie użytkownika. Ponadto, dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości (AR) użytkownicy mają możliwość wirtualnego przymierzenia butów niezależnie w jakim miejscu się znajdują.

Find out more

Selected customers

Awards

Awards

ArtSherlock

Winner for Innovations:
2018

x-kom

Winner for m-commerce:
2018

Nominacje:

commerce - rozwój aplikacji:
POLOmarket

commerce:
BONITO

Awards