Marketing Coordinator

Kogo szukamy?

Szukamy energicznej i kreatywnej osoby, która interesuje się każdym obszarem marketingu – od strategii, przez tworzenie angażujących treści po optymalizację kampanii online.

Kogoś, kto swobodnie porusza się w tematyce digital oraz e-commerce i potrafi o tym pisać i opowiadać w ciekawy, angażujący sposób.

Przede wszystkim jednak szukamy kogoś, kto nieustannie uczy się i rozwija swoje kompetencje.

Obowiązki

  • Współtworzenie strategii komunikacji
  • Planowanie działań marketingowych, zwłaszcza w zakresie content marketingu
  • Egzekucja działań marketingowych
  • Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych
  • Tzw. “lekkie pióro” do tworzenia contentu na wielu obszarach (Social media, artykuły, prezentacje itd.)
  • Znajomość podstaw z zakresu SEO
  • Zarządzanie stroną internetową
  • Współpraca z dziennikarzami i blogerami branżowymi (retail e-commerce, digital)
  • Wsparcie działań w zakresie employer brandingu

Czego oczekujemy

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze marketingu
  • Minimum roczne doświadczenie w branży IT/e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: Senuto, Google Analytics, Canva, Trello, Miro
  • Umiejętność tworzenia, zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka odpowiedzialność
  • Umiejętność wychodzenia z inicjatywą
  • Kreatywność
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych
  • Portfolio własnych artykułów/publikacji

Co oferujemy?

  • Najlepszy sprzęt – iMac oraz MacBook
  • Opieka medyczna w LuxMed
  • Karta Multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Nieskończona ilość kawy (oraz wody)
  • Darmowe owoce i przekąski
  • Spotkania edukacyjne oraz integracyjne
  • Firmowe wyjazdy integracyjne

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez Appchance Group, prosimy o dodanie do CV zgody o treści:

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Appchance Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Appchance Group sp. z o.o.”

Benefity
I nie tylko
Opieka medyczna
LUX MED
Karta
MultiSport
Pełne wsparcie
merytoryczne
Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy na home office
Przyjazna atmosfera
software house’u
Stylowe biuro z parkingiem w pobliżu rynku Jeżyckiego
Kawa i napoje
bez limitu
Regularne spotkania
integracyjne

Nic nie znalazłeś dla siebie?

My zawsze szukamy zdolnych ludzi by tworzyć coraz lepsze produkty. Zostaw swoje CV, wysyłając na adres kariera@appchance.com - skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy mieli ofertę odpowiadającą Twojemu doświadczeniu i oczekiwaniom. Możesz także napisać do nas korzystając z poniższego formularza.

Podaj imię i/lub nazwisko
Podaj adres email
Napisz kilka słów o sobie
Wyślij wiadomość
Wiadomość email została wysłana. Dziękujemy.
Wystapił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować ponownie lub później.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Appchance Group sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Słowackiego 45/2, Poznań.

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu (zależnie od treści korespondencji):

  • udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes),
  • podjęcia na Twój wniosek określonych działań przed zawarciem umowy,
  • zawarcia i należytego wykonania umowy,
  • podjęcia innych działań na Twoje żądanie (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes),
  • ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes).

Sprawdź szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych.