O nas.

Zobacz, jak pracujemy

Przede wszystkim, jesteśmy elastyczni, dostosowując nasz proces do Twoich potrzeb i wymagań. Zawsze jednak dążymy do tego, by w centrum procesu projektowania i tworzenia aplikacji stawiać jej końcowego użytkownika. Dopiero na mapę jego potrzeb nanosimy cele biznesowe i możliwości, jakie dają najnowsze technologie.

Nasz proces

01 Koncepcja

Bez względu na to, na jakim etapie pracy nad aplikacją jesteś, możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie projektowania koncepcji aplikacji. Robimy to zarówno w formie indywidualnych konsultacji, jak i warsztatów, podczas których interdyscyplinarny zespół przechodzi wspólnie przez jasno zdefiniowany proces projektowy w duchu Human Centered Design. W procesie uwzględniamy wszystkie trzy kluczowe perspektywy: końcowego użytkownika aplikacji, biznesu oraz technologii.

Koncepcja

02 Strategia

Pracując z Tobą nad strategią mobile, koncentrujemy się na możliwie najlepszym połączeniu celów biznesowych, potrzeb końcowych użytkowników oraz możliwości oferowanych przez dostępne technologie. To właśnie na styku tych trzech obszarów powstają atrakcyjne i stabilne biznesowo rozwiązania oraz innowacje. Podczas pracy nad strategią bierzemy pod uwagę dane ilościowe oraz jakościowe, uwzględniając zarówno czynniki zewnętrzne (konkurencja, trendy etc.), jak i wewnętrzne (możliwości i ograniczenia Twojej firmy). Strategy Consulting

Strategia Strategia

03 Product Design

Dbamy nie tylko o zapewnienie pięknego interfejsu (UI) aplikacji, który będzie zrozumiały dla każdego użytkownika, ale także o doświadczenie użytkowników (UX) na każdym punkcie styku z marką. Podczas projektowania uwzględniamy zarówno fizyczny, jak i psychologiczny kontekst użytkownika. W procesie projektowym bierzemy pod uwagę również cele i model biznesowy firmy, a także możliwości dostępnych technologii, które konsultujemy na bieżąco z naszym zespołem inżynierii oprogramowania. Design Services

04 Development

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej klasy natywnych aplikacji mobilnych, aplikacji webowych oraz API. Zatrudniamy najlepszych i najbardziej utalentowanych programistów, testerów oraz kierowników projektów, którzy dbają o to, by oprogramowanie, które tworzymy dla naszych klientów było szybkie, stabilne i skalowalne. Wysoką jakość kodu zapewniają nam nie tylko indywidualne kompetencje członków zespołu, ale także przemyślane i sprawdzone procedury. Jako, że na bieżąco śledzimy i testujemy najnowsze technologie, nasi klienci mogą liczyć na naszych inżynierów nie tylko w zakresie wytwarzania oprogramowania, ale także na doradztwo technologiczne.

Development

Testowanie oprogramowania

Odpowiednio zaplanowane i przeprowadzone są niezbędnym elementem procesu wytwarzania aplikacji. Na podstawie przygotowanych wcześniej scenariuszy testowych, nasz doświadczony zespół testerów przeprowadza manualne oraz automatyczne testy funkcjonalne weryfikujące poprawność działania nowych funkcji aplikacji oraz testy regresyjne, których celem jest ponowne sprawdzenie starszych funkcjonalności. Podczas prac programistycznych wykonujemy także automatyczne testy jednostkowe, których celem jest wykrycie nieprawidłowości na poziomie kodu źródłowego aplikacji. Dodatkowo w trosce o wysoką jakość kodu źródłowego przeprowadzamy przeglądy kodu (code review).

05 Publikacja

Gdy nadchodzi chwila, na którą wszyscy czekali, jesteśmy obok Ciebie, żeby dopilnować, by wszystko poszło jak należy. Pomożemy Ci nie tylko dodać aplikację do Google Play i App Store. Możesz też liczyć na nasze wsparcie w kwestii pozycjonowania aplikacji (ASO). Wesprzemy Cię przy doborze słów kluczowych, tworzeniu opisu aplikacji oraz kreacji grafik promocyjnych, które najbardziej efektywnie przełożą się na pozycjonowanie aplikacji w marketach.

Publikacja

Mierzenie efektów

Większość sukcesów biznesowych wynika z ciągłego dostrajania produktu do potrzeb klientów i zmieniających się warunków rynkowych. Aby dobrze rozumieć, czego potrzebują Twoi klienci, powinieneś z nimi rozmawiać oraz zbierać dane na temat ich zachowań w aplikacji czy na stronie. Mierzenie odpowiednio dobranych wskaźników jest niezbędne, by móc wyciągać trafne wnioski i implementować właściwe zmiany.

consulting consulting

06 Ciągła praca

Rozwój produktu cyfrowego, takiego jak aplikacja mobilna, webowa czy strona internetowa to nieustanna praca, polegająca na cyklicznym projektowaniu rozwiązań, budowaniu ich, zbieraniu feedbacku, mierzeniu efektów, wyciąganiu wniosków i wdrażaniu zmian. Jeżeli masz odpowiedni zespół i świadomość, że publikacja aplikacji to nie koniec pracy, masz dużo większą szansę na osiągnięcie sukcesu.

Ciągła praca
ceo

Miłosz Wójcik

Our CEO & co-founder

"Wybierając Appchance, możesz być pewien, że wybierasz Partnera biznesowego i technologicznego, a nie jedynie podwykonawcę aplikacji. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem, przejdziemy z Tobą cały proces tworzenia aplikacji, a następnie będziemy wspierali Cię w jej optymalizacji. Wierzymy, że proces, który w centrum stawia potrzeby użytkownika (człowieka), wiedzie do najlepszych rezultatów biznesowych."