Design, development

POLOmarket

POLOmarket smartphone
Klient:

POLOmarket

Platforma:

iOS, Android

Kategoria:

Technology

Intro.

POLOmarket to sieć supermarketów spożywczych obecna w 280 małych i średnich polskich miastach. Rocznie generuje około 2,5 miliarda zł obrotu obsługując 300 tysięcy transakcji dziennie. W toku cyfrowej transformacji firma obrała za jeden z kluczowych celów stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie stanowiła centrum komunikacji z klientami POLOmarket oraz interfejs dla programu lojalnościowego, w ramach którego wydano prawie 1,5 miliona POLOkart.

Deliverables

Deliverables section icon

UI/UX design

From flow charts and wireframes to high quality designs

Deliverables section icon

iOS development

Programming the iOS app.

Deliverables section icon

Android development

Programming the Android app.

Deliverables section icon

Web development

Deliverables section icon

Quality Assurance

Testing the app.

POLOmarket app

Our goal.

Wyzwanie, które postawiono przed aplikacją polega na przekonaniu klientów do przejścia z plastikowej karty lojalnościowej do aplikacji, by nie tylko cieszyć się jeszcze większymi korzyściami z bycia uczestnikiem programu lojalnościowego, ale także otrzymywać spersonalizowane propozycje, bazujące na historii zakupów. Przed aplikacją POLOmarket postawiono również takie cele jak ułatwienie całym rodzinom planowania zakupów oraz przyrządzania posiłków.

More from less.

Our work.

W toku projektowania i realizacji projektu powstała aplikacja, zawierająca funkcjonalności, które realizują wszystkie powyższe cele.Klienci, którzy używają aplikacji mogą zakupić wiele produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które dostępne są tylko po zeskanowaniu karty lojalnościowej widocznej w aplikacji. Ponadto, dzięki integracji z system kasowym i programem lojalnościowym, użytkownicy aplikacji otrzymują wiele spersonalizowanych ofert. Powiadomienia Push pozwalają na sprawną i efektywną kosztowo komunikację z klientami, opartą o wiedzę na temat ich preferencji zakupowych, pochodząca z wielu źródeł. Współdzielone listy zakupowe pozwalają na sprawne planowanie i dokonywanie zakupów. Przepisy zawarte w aplikacji inspirują do kulinarnych eksperymentów i ułatwiają zakupu - wystarczy jedno kliknięcie, by przepis zamienił się w listę zakupową. Z kolei dostępność przepisów w formie filmów znacznie ułatwia przyrządzanie posiłków.

But don’t take our word for it!

See for yourself:

POLOmarket app

Let’s talk about your project.

Contact us