Flutter Development

Flutter Development

Funkcjonalne aplikacje Flutter dla Androida i iOS? Sprawdź ofertę Appchance.com. To software house, który przygotuje aplikacje zgodne z Twoimi potrzebami.

Flutter Development – Appchance.com

Czym jest Flutter Development?

Flutter to innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez Google. W 2018 roku powstał specjalny framework, oparty na języku Dart, który przeznaczony jest do tworzenia aplikacji mobilnych. 

Flutter Development to:

 • pierwsza technologia w historii, która pozwala na implementację natywnych aplikacji mobilnych w jednym środowisku,
 • darmowy open source,
 • narzędzie, które pozwala za pomocą jednego kodu tworzyć aplikacje natywne zarówno na iOS, jak i Androida. Dzięki temu, że rdzeń aplikacji powstaje w jednym systemie, zawierającym własne widgety, wygląd aplikacji jest taki sam zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS,
 • kod aplikacji pisany jest w języku Dart, również stworzonym przez Google.

Zalety Fluttera

Flutter Development pozwala w skuteczny sposób tworzyć aplikacje zarówno na Androida, jak i iOS. 

Najważniejsze zalety Flutter Development:

 • Szybsze pisanie kodu. Dzięki funkcji Hot Reload większość zmian w interfejsie użytkownika zaczyna działać natychmiast po uruchomieniu aplikacji.
 • Wieloplatformowość. Flutter umożliwia budowanie interfejsu użytkownika zarówno dla iOS, jak i Androida przy użyciu IntelliJ, Android Studio i Visual Studio Code.
 • Aplikacje podobne do natywnych. Korzystając z Flutter, programiści szybko i bez problemów technicznych tworzą pierwszorzędne aplikacje natywne dzięki wtyczkom i innym elementom iOS i Android.
 • Darmowa technologia open source. Flutter jest dostępny dla każdego programisty: bez kosztów, bez ograniczeń, do nauki dla każdego.
 • Wyrazisty i elastyczny UI.  Flutter jest idealnym wyborem dla aplikacji z zaawansowanymi, niestandardowymi projektami interfejsu użytkownika. Został zaprojektowany tak, aby ułatwić tworzenie własnych widżetów a także dostosowywanie istniejących.  Flutter bardzo dobrze odtwarza elementy Material UI i Apple Design System.
 • Szybkie renderowanie. Szybciej można tworzyć obrazy i modele 2D dzięki szybkiemu renderowaniu.
 • Taki sam UI dla starszych aplikacji. Aplikacja w technologii Flutter wygląda tam samo nawet na starszej, jak i nowszej wersji Android i iOS.

Aplikacje Flutter dla Androida i iOS

Flutter to rozwiązanie, które z powodzeniem zastosować można zarówno dla aplikacji Android, jak i tych na iOS. Aplikacje Flutter to w pełni funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, jakie wdrożyć można dla e-commerce. Wykorzystanie tej technologii to szereg korzyści. 

Pierwszą z nich jest chociażby sam czas tworzenia aplikacji, który jest zdecydowanie krótszy dzięki temu, że wykorzystujemy tutaj tylko jeden język programistyczny. Jest to obopólna korzyść zarówno dla twórców aplikacji, jaki i firm zlecających ich wykonanie. 

Wszelkie usprawnienia i zmiany można realizować przy włączonych aplikacjach, dzięki czemu efekty prac widoczne są praktycznie od razu. Flutter to rozwiązanie, które stale zyskuje na popularności i nic w tym dziwnego, ponieważ zarówno programiści, jak i klienci cenią sobie funkcjonalność i zalety tego narzędzia.

Optymalizacja kosztów dzięki Flutter Development

Flutter to innowacyjny framework stworzony przez Google, oparty na języku Dart. Pozwala łatwo tworzyć aplikacje mobilne, które będą przeznaczone zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Technologia Flutter jest rozwiązaniem, które znacznie ogranicza (obniża, zmniejsza) koszty stworzenia aplikacji mobilnej, zachowując przy tym wszystkie wartościowe cechy aplikacji natywnych. Aplikacje mobilne tworzone przy pomocy Fluttera oparte są na jednym kodzie, to z kolei pozwala zmniejszyć wydatki całej inwestycji. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek, jak również dla tych, którzy w sposób szczególny dbają o optymalizację kosztów działalności. Potrzebujesz funkcjonalnej aplikacji? Zapraszamy do kontaktu.