Software House

Software House

Appchance.com to nowoczesny software house, który projektuje funkcjonalne aplikacje dla e-commerce i retail. Sprawdź już dziś oferowane rozwiązania.

Software house – Appchance.com

Tworzymy najwyższej jakości rozwiązania mobilne, które sprzedają

Już od ponad 10 lat działamy jako software house, który oferuje swoim klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania mobilne dla handlu. Działasz w e-commerce i retail? Chcesz sprzedawać więcej i pozyskiwać nowych klientów? Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie. Projektujemy aplikacje mobilne dla iOS i Androida. Nasza praca to nie tylko stworzenie samego projektu, ale też jego wdrożenie i późniejsze utrzymanie. Na każdym etapie prac bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów, jak również przyszłych użytkowników. W połączeniu z naszą wiedzą, w efekcie otrzymujemy użyteczny produkt, który generuje zyski i pomaga budować świadomość marki. Mobile App Development to dla nas nie tylko zwykła praca. To również nasza pasja, której oddajemy się każdego dnia przygotowując dla klientów nowe projekty. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale również sprawdzonych już sposobów na zaprojektowanie funkcjonalnej aplikacji mobilnej, która przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Nie tylko projektujemy aplikacje, ale też tworzymy unikalne rozwiązania, które poprawiają ich użyteczność. Najważniejsze jest bowiem to, żeby gotowy produkt ułatwiał konsumentom robienie zakupów. To właśnie na urządzeniach mobilnych klienci najchętniej realizują zakupy – niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. To wygoda i oszczędność czasu. Nic więc dziwnego, że w handlu elektronicznym coraz więcej firm decyduje się na stworzenie aplikacji mobilnej. W ten sposób nie tylko ułatwiamy zakupy klientom, ale też zachęcamy nowych do skorzystania z danej oferty. Aplikacja jest więc doskonałym środkiem do zwiększenia sprzedaży i rozpoznawalności Twojej marki.

Poznaj software house, który oferuje kompleksowe rozwiązania

Oferujemy kompleksowe rozwiązania. Nasza praca to nie tylko stworzenie projektu aplikacji. Wszystko zaczyna się od szczegółowych konsultacji z klientem i poznania jego potrzeb. Badamy również jakie potrzeby będą mieć potencjalni użytkownicy aplikacji. Spójna strategia produktu to pierwszy etap naszych prac. Aby lepiej zrozumieć potrzeby klienta oraz wypracować najlepsze rozwiązania, wykorzystujemy pracę warsztatową opartą o Design Thinking. Takie podejście sprawia, że końcowy produkt będzie w pełni użyteczny i w pełni zadowoli oczekiwania klientów. Niezależnie od tego czy tworzymy aplikacje dla systemu Android, czy dla iOS, kluczem do sukcesu będzie tutaj połączenie intuicyjnego UX z odpowiednimi narzędziami i oczywiście bogatym doświadczeniem. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy znają unikalne rozwiązania. Nie poprzestajemy na tym, co już stworzyliśmy. Stale podnosimy swoje kompetencje, poszerzamy wiedzę, uczestniczymy w rozmaitych warsztatach i szkoleniach. Wszystko po to, aby wdrażać w życie unikalne i najnowocześniejsze rozwiązania. Zawsze staramy się być krok przed innymi, aby nasi klienci mogli cieszyć się z oryginalnego produktu, który daje ogromne możliwości, a użytkownikom końcowym ułatwia robienie zakupów, czy też korzystanie z konkretnych usług. Tylko tak kompleksowe podejście umożliwia stworzenie aplikacji mobilnej szytej na miarę potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie korzystamy z gotowych, już kiedyś wykorzystanych koncepcji. Przygotowujemy w pełni spersonalizowaną ofertę, która wpisze się w Twoje oczekiwania. W swojej pracy wykorzystujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możemy zaoferować Ci projekty, których nie dostaniesz w innych firmach. To właśnie wyróżnia nas spośród konkurencji.

Software house Poznań – podbij z nami rynek mobilny

Rynek mobilny rozwija się bardzo dynamicznie. To stale nowe koncepcje, innowacyjne rozwiązania i ciekawe pomysły. My wdrażamy je w życie. Zakupy z dowolnego miejsca na świecie? To możliwe właśnie dzięki skorzystaniu ze smartfona i odpowiedniej aplikacji. My stworzymy ją dla Ciebie. Dzięki aplikacji pozyskasz nowych klientów, przywiążesz do siebie już obecnych, zwiększysz sprzedaż, a także rozpoznawalność swojej marki. Jeżeli w sposób szczególny zależy Ci na tym, aby Twoi klienci mogli wygodnie korzystać z Twoich usług, niezależnie od miejsca w jakim się znajdują, daj im właśnie aplikację na telefon. Nikt nie ma dziś wątpliwości, że rynek mobilny to ogromny potencjał. A my pomożemy Ci ten potencjał wykorzystać. Zaprojektujemy aplikację i pomożemy też w jej publikacji – w App Store lub Google Play. Software house w Poznaniu, który oferuje kompleksowe rozwiązania? Sprawdź naszą ofertę. Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnej aplikacji mobilnej i zależy Ci na kompleksowym podejściu do projektu – skontaktuj się z nami. Wspólnie zastanowimy się nad tym, czego potrzebuje Twój biznes, jak sprostać oczekiwaniom Twoich klientów i w końcu, jaka aplikacja mobilna sprawdzi się najlepiej właśnie w Twojej branży. Po szczegółowej analizie zaproponujemy rozwiązanie optymalnie dobrane do Twoich potrzeb. Stworzymy unikalny projekt i wdrożymy go w życie. Jesteśmy po to, aby nasze rozwiązania mobilne zwiększały Twoją sprzedaż i budowały pozytywny wizerunek marki.